Чому щоденні тренування — погана ідея

Спорт — це корисна звичка, однак вона також може нашкодити вашому здоров'ю, якщо відвідувати стадіон або зал щодня. Розповідаємо, чим небезпечні тренування без перерви, інформує Ukr.Media.

Організму потрібен час на відновлення

Спорт — справжнє випробування для тіла. Але якщо ви не дасте собі як слід відпочити, можете перетренуватися. Під час занять м'язи отримують справжній стрес, і якщо вони не будуть потім відпочивати, корисний ефект швидко зійде нанівець.

Тренування після дня відпочинку більш ефективне

Ви самі помітите, що виконуєте вправи з більшою легкістю і впевнено рухаєтеся далі за тренувальним графіком. Крім того, поліпшуються сон і настрій.

Знижується ризик отримати травму

Чим сильніше і частіше ви навантажуєте м'язи, тим вищим є шанс заробити розтягнення або забій. Наприклад, якщо ви виконували присідання зі штангою, не потрібно повторювати їх у наступні 2-3 дні. Групи м'язів, які не встигли відновитися, можуть вас підвести.

Здоровий спосіб життя має містити і відпочинок

Саме тому щоденні тренування не настільки корисні, як чергування спортивних і відновлювальних днів. Це той самий випадок, коли кількість необов'язково переходить у якість. Тому завтра у вас вихідний від спортзалу!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *