Вуглеводні продукти, які можуть зменшити ваш живіт

Вуглеводи часто розглядаються як винуватці зайвої ваги, але вчені констатують: вибір "правильних" вуглеводних продуктів допомагає не накопичувати жир, інформує Ukr.Media.

В першу чергу, лікарі рекомендують прагнути до зменшення в раціоні простих вуглеводів, які містяться в оброблених харчових продуктах, солодощах, солодких напоях, і мають властивість різко підвищувати рівень цукру в крові.

Одночасно з цим фахівці відзначають:

"Коли вуглеводи отримують з цілісних продуктів, які є частиною збалансованого і здорового харчування, вони можуть допомагати контролювати вагу і навіть здатні зменшити живіт".

Дієтологи рекомендують включати в раціон п'ять вуглеводних продуктів, які сприяють збереженню стрункості, перешкоджають накопиченню надлишків жиру на животі.

Цілозерновий хліб

Білий хліб виготовляється з рафінованого борошна, який практично повністю позбавлений поживних властивостей пшеничного зерна. Експерти рекомендують вживати в їжу цілозерновий хліб — він містить клітковину, яка захищає від переїдання, зменшує всмоктування цукру і холестерину в кров. Якщо цей вуглеводний продукт доповнити пісними білками (яєчним, у вигляді пісного м'яса), то таке поєднання забезпечить дуже довге насичення, і це дозволить скоротити загальну калорійність добового меню.

Морква

Сира морква багата розчинною клітковиною — це поживна речовина уповільнює травлення, викликаючи тривале відчуття ситості і допомагаючи організму краще контролювати рівень цукру в крові. Згідно з дослідженням, споживання 10 грамів розчинної клітковини в день може зменшити жир на животі більш ніж на 3 відсотки.

Ферментовані продукти

Чайний гриб, кимчи, тофу, квашені овочі — все це вуглеводні продукти, які містять пребіотики, компоненти їжі, які не засвоюються верхніми відділами шлунково-кишкового тракту, але ферментуються мікрофлорою товстого кишечника, стимулюють його розвиток. Здорова кишкова мікрофлора асоціюється з більш низьким ризиком відкладення жиру на животі і кращим співвідношенням окружності стегон і талії.

Банан

Ще одне джерело вуглеводів, яке допомагає боротися з жиром на животі. Трохи недостиглі, зеленуваті банани містять резистентний крохмаль, що володіє ефектом пребіотиків, — його вживання допомагає травленню, контролю рівня цукру в крові і навіть втрати ваги. Найкорисніше їсти такі банани трохи охолодженими.

Грецький йогурт

Цей продукт містить 10 грамів вуглеводів в одній порції — майже стільки ж, скільки коров'яче молоко. Тим не менш, він містить більше білка, що ефективніше забезпечує ситість, зберігаючи при цьому низький рівень жиру на животі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *