Лікарі розповіли про зв’язок перекусів фруктами з набором зайвої ваги

Люди нерідко використовують фрукти для перекусу, що лише провокує напади переїдання, які призводять до появи зайвої ваги, інформує Ukr.Media.

Лікарі попередили, що звичка перекушувати протягом дня може серйозно шкодити здоров'ю. Зокрема, вони порадили не використовувати для перекусів фрукти, зазначивши, що "фруктовий перекус провокує подальший напад переїдання — через 20 хвилин після з'їденого яблука виникне підвищена тяга до їжі".

Фахівці уточнили, що йдеться про ситуації, коли фрукт з'їдається на голодний шлунок. У цьому разі фруктовий перекус викличе коливання рівня цукру в крові: спочатку він різко підвищиться, потім опуститься, що й посприяє посиленню апетиту.

Лікарі підкреслили, що для втамування голоду людина повинна сісти за стіл і поїсти "збалансовано та повноцінно". Тоді відчуття ситості буде триматися три-чотири години, не викликаючи думок про їжу. Якщо замість цього вона перекушує похапцем, то ризик розвитку неконтрольованого переїдання і набору ваги значно збільшується.

Особливо шкідливо перекушувати продуктами, що містять велику кількість простих вуглеводів, цукру, жиру. Лікарі пояснили, що такі перекушування "можуть викликати викид інсуліну, який потім спровокує велику тягу до їжі".

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *