До якого віку жінкам дозволяється худнути

Кожній жінці можна худнути до певного віку. Потім займатися дієтами не варто з тієї причини, що це дуже небезпечно для здоров'я. Річ у тім, що у організмі відбуваються певні зміни. Тому після 60-річного віку ризикувати не варто, інформує Ukr.Media.

Худнути можна тільки до 60 років

Жінці можна займатися схудненням лише до 60 років, а потім не рекомендується. Дієти покликані впливати на обмін речовин. Для молодої людини складнощів тут немає ніяких. А літнім людям робити це протипоказано. Річ у тім, що у результаті змінюються деякі фізіологічні показники. Вони здатні вкрай негативно позначитися на здоров'ї. Тому до 60 річного віку слід розібратися зі своєю вагою, скинути зайві кілограми і привести раціон до ладу таким чином, щоб він не провокував набір ваги.

Потім займатися дієтами і схудненням не можна. З віком енергетичні можливості починають дещо знижуватися. Кількість їжі таким чином, рекомендується знижувати. Однак є так звана біологічна пам'ять. Вона проявляється у вигляді розтягнутого шлунку, який постійно просить поїсти. Таким чином, людина може їсти більше, ніж потрібно для нормальної енергії, а результат — зайва вага.

Кому ще не можна худнути

Питання про схуднення особливо хвилює представниць прекрасної статі. Вони прагнуть до того, щоб фігура була стрункою. Однак схуднення показане не усім. Річ у тім, що дієти можуть нашкодити. Так, під час вагітності, клімаксу, за наявності хронічних захворювань, у підлітковому віці худнути протипоказано.

Вагітність

Вагітним забороняється сидіти на дієтах. У цей період представниці прекрасної статі носять під своїм серцем дитину. Це означає, що організму потрібно удвічі більше вітамінів, мінералів і корисних речовин, які є у їжі. А боятися набору ваги не варто.

Повернути стрункість цілком можливо навіть після народження дитини. Досить просто обрати відповідну дієту або ж просто перейти на правильне харчування, відмовившись від усіляких тортиків, тістечок, солодощів, випічки, дріжджового тіста, кондитерських виробів та іншого. Під час вагітності набагато важливіше думати про дитину, а не про свою фігуру.

Післяпологовий період

Пологи — це дуже серйозний стрес для організму жінки. А харчування дозволяє йому відновлюватися після виношування малюка і його народження. Це означає, що про жодні дієти навіть мови бути не може. Адже для підтримання адекватного і правильного складу молока слід вживати достатньо їжі. Під час грудного вигодовування рекомендується взагалі не сідати на дієти. Щойно цей час закінчиться, можна буде вже зайнятися своєю фігурою, обравши відповідний спосіб схуднення.

Підлітки

Навіть дівчата-підлітки досить часто замислюються про схуднення. Однак у такому ранньому віці займатися дієтами протипоказано. Річ у тім, що організм у цей період завершує своє дозрівання, а гормони перебудовуються. Заважати йому усілякими дієтами у жодному разі не можна. Річ у тім, що потім доведеться усе життя страждати через різні проблеми зі здоров'ям, вилікувати які вкрай важко. Тому воно того не варте. Про дієти до 18 років взагалі думати протипоказано. А потім можна зайнятися своєю фігурою.

Клімакс

Клімакс — це дуже серйозний стан організму кожної жінки, коли вона відчуває певний стрес. І сідати на дієти у цей період протипоказано. Адже так можна зробити собі гірше. Особливо небезпечно обмежувати себе у харчуванні на початку клімаксу. Важливо розуміти, що, якщо харчування буде збалансованим і правильним, то ніякі дієти не будуть потрібні. Воно допоможе зберегти струнку фігуру у будь-якому віці. А дієти можуть порушити якісь функції у організмі і призвести до патологій, запалень і хвороб.

Хронічні хвороби

Якщо є якесь хронічне захворювання, то дієти заборонені. Голод викликає певний стрес у організмі і може призвести тільки до ще більших розладів. У результаті хвороби почнуть ще більш яскраво проявлятися. Люди, які страждають через хронічні захворювання, можуть дозволити собі лише спеціальні медичні дієти після консультації зі своїм лікарем.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *