Брітні Спірс поставила на місце Джастіна Тімберлейка

Затихлий був конфлікт між Джастіном Тімберлейком та Брітні Спірс знову набирає обертів. Але якщо спочатку Тімберлейк виступав у цьому конфлікті в ролі жертви, то зараз співак, що загрався, накликав на себе біду абсолютно самостійно. Брітні вже готова була розкурити люльку миру, але тут Джастін вирішив не вчасно огризнутися у бік колишньої коханої. Уїдлива відповідь Брітні Спірс не змусила довго чекати. І тепер схоже, що Джастіну доведеться примиритися з серйозними репутаційними втратами!

Випад Джастіна Тімберлейка та відповідь Брітні Спірс

Початок конфлікту

Нагадаємо, нещодавні розбірки між Тімберлейком та Спірс почалися з публікації мемуарів Брітні. Там співачка розповіла, що насправді штовхнуло її у прірву залежностей, і однією з причин її бід виявився зроблений з подачі Джастіна аборт. Ця інформація сильно вдарила по кар'єрі музиканта!

Раніше у розлуці Тімберлейка та Спірс саме Джастіна вважали жертвою. Зараз публіка змогла поглянути на події, що давно минули, по-новому. Між фанатами Брітні та Джастіна почалася повноцінна війна. Але співачка знайшла сили зробити перший крок до примирення. Красуня публічно вибачилася перед Джастіном за всі проблеми, спричинені публікацією її мемуарів, інформує Ukr.Media.

Несподівана реакція

"Хотіла б вибачитися за деякі речі, які написала у своїй книзі", — сказала Спірс. Більше того, співачка навіть похвалила нові пісні колишнього коханого! Тут, начебто, і конфлікту кінець. Але Тімберлейк, схоже, уявив себе невразливим і почав провокувати Брітні.

На своєму останньому концерті в Нью-Йорку Джастін, що розчервонівся, заявив зі сцени: «Користуючись нагодою, я б хотів вибачитися… Жартую, ні перед ким вибачатися я не буду!» А потім виконав перед фанатами свій старий хіт Cry Me A River, який колись був символом розлучення Джастіна та Брітні.

Адекватна відповідь

Реакція Спірс на зухвалу витівку колишнього не забарилася. Через пару днів після заяви Джастіна співачка опублікувала відео свого зухвалого танцю у червоній сукні, під якою залишила наступний підпис: «Чула, хтось ганяє мене на вулицях. Милий, підемо до суду, чи побіжиш плакатися на життя матусі, як минулого разу?»

Тімберлейк поки що ніяк не відповів на коментар Спірс. Втім, витівка Джастіна вже зараз вийшла йому боком. Обурена публіка дружно спустила рейтинги нової пісні Тімберлейка на дно, а натомість підняла на вершини чартів написану 13 років тому пісню Брітні. Серйозний удар як по репутації, так і по кишені співака!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *