Джамала поділилася, як змогла без спорту схуднути на 12 кг

У себе в блозі Джамала розповіла, що за рік вона змогла домогтися відмінних результатів в схудненні. Вона починала з 69 кг, тепер вона важить як у студентстві — 57 кг. нагадаємо, зріст артистки становить 173 см, інформує Ukr.Media.

Джамала розповіла, що за рік особливої дієти складеної на підставі її аналізів, вона змогла схуднути на 12 кг. Після новорічних свят вона набрала 2 кг і зараз її вага стоїть на цифрі 58-59. У себе в блозі співачка розмістила пост, в якому написала про свій раціон. Вона зазначила, що дієти в основному закінчуються зривами. Джамала похвалилася, що вона не тільки змогла скинути вагу, але і що важливіше — зафіксувати її. Вона нічого собі не забороняє, а просто «глобально змінила своє ставлення до їжі».

"Зараз, якщо я захочу з'їсти піцу, бургер або пасту, то я їх з'їм в першій половині дня. Ідеальним буде поєднання м'ясо + тісто. Торт? До 14 годин", — розповіла зірка.

Щоранку співачка готує собі 2 яйця, їсть пів авокадо і хліб з безлактозним сиром і огірком. Також вона п'є каву без цукру і молока.

"Я навчилася любити "Цезар" без соусу і сухарів. Шоколад тільки 75%. Хочеться, звичайно, ж Еклер, але насолоджуюся альтернативою", — додала Джамала.

Також вона зізналася, що не займається спортом в сезон концертів:

"Нуль спорту. З цієї причини я намагаюся дозволяти собі менше в харчуванні. Але повірте, я дуже активна. І ще одне головне правило: не витрачаю енергію — не компенсую її їжею".

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *