5 ігор для пікніка, які не дадуть вам занудьгувати, поки ви чекаєте шашлик

Якщо ви затіяли пікнік на природі великою компанією — з сім'єю або друзями, добре і весело провести час допоможуть не лише задушевні розмови, смачні напої або шашлики, але й ігри, інформує Ukr.Media.

Ми склали список найкращих рухливих ігор, які зроблять ваш відпочинок на природі ще приємнішим. Всі вони максимально прості та зрозумілі, та відмінно підходять не лише для дорослих, але і для дітей.

Фрісбі

Фрісбі — це диск з пластику, з загнутими краями, який можна кидати один одному. Зловити його не так просто, як здається, диск досить сильно розганяється і відлітає на велику відстань. Також можна влаштувати змагання, хто далі кине, в якому переможець отримує перший шашлик.

Бадмінтон

Для цієї гри потрібні ракетки, воланчик і сітка, але цілком можна обійтися і без неї. Правила прості: два гравці беруть по одній ракетці і встають навпроти один одного. Потім один з них робить подачу: підкидає воланчик і відправляє його ракеткою в сторону суперника. Суперник, своєю чергою, відбиває воланчик, щоб він долетів до подаючого. Завдання обох гравців зробити так, щоб волан не впав на землю, як можна довше. Якщо він падає з вашої половини ігрового поля, супернику йде одне очко, і навпаки. Рахунок ведеться до 21 очка.

Твістер на траві

Ця гра — справжнє змагання з спритності і гнучкості. Якщо у вас з цим проблеми, краще заздалегідь розім'ятися. Для гри вам знадобиться килимок з різнокольоровими колами і рулетка, яка вказує потрібні кольори на ігровому полі. Якщо у вас в саду або на дачі є рівний газон, то можна намалювати поле для гри прямо на ньому за допомогою аерозольних фарб.

Волейбол ногами

Так, так, ви прочитали правильно. Звичайний волейбол — це занадто нудно і буденно, а ось волейбол ногами вже набагато веселіше. Правила такі ж, як в стандартному волейболі: перекидаєте м'яч через сітку, намагаючись направити його в бік суперника (або команди суперників) так, щоб він приземлився на боці супротивника. Але відбивати м'яч і передавати його один одному потрібно ногами. Якщо сітки немає, можна придумати будь-який інший роздільник або просто уявити, що він є. Також допускаються удари по м'ячу плечима або головою, якщо не боїтеся.

Пошук скарбу

Ця гра вимагає неабиякої фантазії і організаторських здібностей, але вона того варта. Організатору необхідно вигадати, що буде скарбом, знайти місце, щоб його сховати, намалювати карту до цього місця, написати питання та загадки для гравців, які будуть ускладнювати їм пошук скарбу. Гра в шукачів скарбу — відмінна розвага для дуже великої компанії (6-10 осіб), а також гарний спосіб розважити дітей, щоб вони не нудьгували поки дорослі обговорюють свої справи або займаються приготуванням їжі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *