У мережі ажіотаж навколо несподіваної появи Порошенка на іконі

У соціальних мережах бурхливо обговорюють фреску в одній з церков, на якій зображений чоловік, який нагадує президента України Петра Порошенка.

Про це пишуть користувачі Twitter і Facebook.

"Бл*дь, коли ж закінчиться ця "ера золотого батона"?", "Тю. у нас Ківалов побудував церкву імені своєї дочки )) і там ікони з ликами його і його родини", – коментують публікацію користувачі соцмережі.

Також користувачі Twitter в коментарях звернули увагу, що поруч з людиною на фресці, який нагадує Порошенко, зображений хлопець, який, на думку користувачів, схожий на сина президента України.

Слід зазначити, що вже досить таки давно ходять чутки про те, що в домашній церкві Порошенко в Кончі-Заспі стіни розмальовані розписами сюжетами з життя родини президента. Тим часом на сьогоднішній день не було будь-яких офіційних підтверджень даним чуткам. У свою чергу волонтер Юрій Касьянов оприлюднив фотографію, на якій зображена одна з таких фресок з сім'єю Порошенко. Вказувати походження даної фотографії волонтер не став.

«Як вам вдалося погасити полум'я патріотизму, дискредитувати справжніх революціонерів і перших добровольців, піддати анафемі всіх незгодних? .. Розкажіть, як ви вкрали перемогу Майдану? Десь поруч з цією живописом лежить золотий батон», – написав Касьянов.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *