Прості вправи для струнких і красивих ніг, всього 3 хвилини перед сном

Вправи – це не найзахоплююче завдання. Хоча деякі люди дійсно люблять тренування настільки, що не можуть уявити своє життя без них, більшість не поділяє такої любові. І ми не можемо їх звинувачувати!

Але всі ми хочемо бачити результати. Отже, як знайти компроміс? Незалежно від того, ліниві ви або вам просто бракує часу і сил на заняття спортом, завжди є альтернатива. Займайтеся вдома! Тим більше, якщо ви мрієте про стрункі ноги, від яких не зможе відірвати погляд жоден чоловік, інформує Ukr.Media.

Вам не потрібно витрачати гроші і час на спортзал – всього 3 хвилини, скажімо, перед сном – і ваша мрія здійсниться!

Ось які вправи ми можемо вам порадити:

Підйоми ніг

Вправа націлена не тільки на ноги, але і тонізує тіло в цілому, підтягує сідниці і може навіть допомогти прискорити ваш метаболізм! Чим довше ви виконуєте цю вправу, тим більше калорій спалюєте!

Піднесіть коліно до грудей, затримайтеся там на секунду або дві, перш ніж опустити ногу назад на підлогу. Все просто, чи не так?

Потім підніміть іншу ногу за тією ж схемою. А тепер трохи ускорьтесь, чергуючи ноги. Тримайте спину рівно і намагайтеся не крутити і не рухати корпусом. Намагайтеся утримувати баланс – ви повинні відчувати, як «горять» м'язи ніг.

Глибокі (повні) присідання

Присідання – популярна вправа, але багато обмежуються спрощеною версією. Деякі люди їх і зовсім терпіти не можуть, а інші стурбовані тим, що повні присідання можуть нашкодити колінам.

Дослідження показують, що насправді немає ніякої різниці у впливі на колінний суглоб між паралельними присіданнями і повними присіданнями, а повні присідання можуть зміцнити коліна при правильному виконанні.

Для того, щоб робити глибокі присідання правильно, ваші стегна і сідниці потрібно опустити досить низько (ви практично сідайте навпочіпки).

Також важливо, щоб коліна не заходили за носочки. Повні присідання зміцнюють зв'язки, сприяють хорошій гнучкості і можуть навіть допомогти полегшити біль у спині.

Бічні махи

У цій вправі головне – не робити різких рухів і прийняти зручне положення, щоб не травмувати себе.

Ляжте на правий бік, тримайте спину прямо, а коліно правої ноги злегка зігнутим. Підніміть випрямлену ліву ногу так високо, як можете. Поверніться у вихідне положення – повільно, не поспішаючи.

Можете підтримувати себе рукою, але не напружуйте її – повинні працювати тільки ноги.

Махи для внутрішньої частини стегон.

Ця вправа спеціально придумана для тих, хто хоче привести свої ноги в порядок.

Тримайте спину рівно, зосередьтеся на ногах. Зігніть ліву перед собою і поставте повною ступнею на підлогу, праву випряміть. Ви можете просто піднімати ногу на видиху і опускати на вдиху (не торкаючись підлоги).

Але є й інший варіант. Ви також можете посилати крихітні імпульси в м'язи ноги. Замість того, щоб піднімати нижню ногу і опускати її, затримайте її в повітрі і робіть пульсуючі рухи або скорочення м'язів.

Якщо ви дійсно хочете відчути, як «горять» м'язи, можете також спробувати крутити ногою за годинниковою стрілкою і проти неї.

Не забувайте виконувати вправи для кожної з ніг!

І вже дуже скоро ви побачите неймовірний результат!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *