Український художник Майк Ренард презентував нову роботу на виставці у Словенії

27 травня у поселенні Врхніка (Словенія) відкрилася виставка-продаж картин і скульптур художників з України. Захід ініціював український художник Едуард Бєльський і його провели за підтримки посольства України в Республіці Словенія, повідомило 3 червня “Еспресо”.

Половина зібраних коштів від проданих картин піде на рахунок благодійного фонду, який розподіляє їх на гуманітарну допомогу українцям, які постраждали від війни. Окрім робіт Бєльського на виставці представлені картини, скульптури, вироби із валяної вовни його дружини Катерини.

“А також – роботи інших видатних митців – Ігоря Несміянова, Наталії Косенко та інших. Справжньою перлиною виставки є бронзова скульптура українського митця Майка Ренарда під назвою The BIG, яка є взірцем білатералізму: з одного ракурсу видно голову слона, з іншого – динозавра”, – ідеться у повідомленні.

Майк Ренард розповів, що у своїй роботі заклав певний символізм.

“Слон – це найбільша тварина з усіх нині відомих, що ходять по землі. А бронтозавр – найбільша тварина з усіх, які колись існували на нашій планеті. Ця скульптура дає можливість замислитися над питанням: що ми можемо зробити, щоб слони не повторили долю динозаврів? А більш глобально – вона зачіпає актуальні питання збереження екології та зокрема дикої природи”, – пояснив митець.

Виставка у Врхніці триватиме три тижні. Охочі можуть відвідати експозицію й обрати твір або зробити це за допомогою онлайн-каталогу.

“Це не лише можливість придбати одну з якісних робіт сучасного мистецтва, а й підтримати українців у їхній боротьбі з ворогом”, – наголошує “Еспресо”.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *