5 найпоширеніших питань про кардіо тренування

Всі знають, що кардіо тренування гарно допомагають в боротьбі з зайвою вагою, але не всі знають нюанси такого типу тренувань, інформує Ukr.Media.

Ми підібрали для вас найпоширеніші питання про кардіо тренування, які допоможуть вам правильно і з користю скидати зайву вагу і тримати себе в формі.

Кому потрібні кардіо тренування?

  • Людям старшого віку для зміцнення серцево-судинної системи;
  • Тим, хто худне. Однак, тут варто нагадати, що худнути, використовуючи тільки кардіо тренування не цілком ефективно. Дійсно, жир піде, але після схуднення стан шкіри залишає бажати кращого. Тому краще чергувати різні види тренувань.
  • Також легке кардіо (ходьба) можуть використовувати люди з великою вагою або з проблемами зі здоров'ям для підтримки фізичної активності.

Якими бувають кардіо тренування?

Кардіо тренування використовують для різних цілей: для відновлення, підготовки перед силовим навантаженням (10-20 хвилин), в якості заминки (30 хвилин), для підвищення витривалості і, звичайно ж, для боротьби з зайвими кілограмами.

Коли займатися кардіо?

Все залежить від ситуації. Ви можете присвятити кардіо окрему годинне. В такому разі, процес спалення жиру запускається тільки після 40 хвилин роботи. А от якщо ви завершите повноцінне силове тренування кардіо, то процес спалювання жирів запуститися з перших кроків на біговій доріжці.

Якщо ви використовуєте біг як кардіо тренування, то варто запам'ятати — чим швидше біжите, тим більше калорій буде спалюватися. У випадку, якщо ви займаєтеся кардіо більше години, починається процес спалювання м'язів.

Які тренажери використовувати для кардіо в тренажерному залі?

Вважається, що найбільш ефективні тренажери для кардіо — це веслування, орбітрек, бігова доріжка, велотренажери. Якщо ви вирішили з приходом весни почати бігати, то враховуйте, що біг може бути травмонебезпечним. Перш, ніж вийти на ранкову пробіжку, дізнайтеся про техніку бігу та придбайте відповідне взуття.

Що таке частота серцевих скорочень (ЧСС)?

Щоб організм активно спалював жир необхідно тренуватися, перебуваючи в межах аеробної зони. Щоб визначити максимально допустиму ЧСС скористайтеся онлайн калькулятором або спеціальною формулою. Для цього необхідно знати вік і пульс у стані спокою.

Формула max ЧСС= 220 — вік.

Краще спалювання жиру відбувається під час тренувань, коли пульс становить 60%-70% від максимальної частоти. А ось для поліпшення фізичної форми та витривалості необхідно займатися в анаеробній зоні (80%-90% від максимальної частоти). Під час розминки частота пульсу повинна становити 50%-60% від максимальної частоти.

Якщо ви хочете схуднути, пам'ятай, що величезне значення в цьому процесі має харчування. Це майже 80% успіху. Все повинно йти в комплексі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *