«Ворота в рай»: У Мережі з’явилося фото галактики, яка може бути брамою в кращий світ

Серед прихильників теорій змови стали популярні знімки галактики Мессьє-51, також відомої як галактика Вир, зроблені космічним телескопом «Хаббл» у 1992 році. Деякі стверджують, що структура у вигляді темної літери «Х» у центрі спіральної галактики на фото – свого роду ворота в інший світ, інформує Ukr.Media.

Не так давно знімок «сплив» на популярному сайті конспірологів Disclose.tv. Деякі користувачі вважають незвичайну структуру ознакою існування раю.

«Це, безумовно, знак того, що Бог існує, він показує нам, що рай знаходиться в самому центрі нашої Галактики», – заявив анонімний коментатор.

Інший користувач припустив, що ця структура може бути світлом, за яким людям треба слідувати після смерті, щоб досягти небес.

Згідно NASA, силует у формі «Х» у центрі спіральної галактики був утворений пилом при падінні на масивну чорну діру, еквівалентну приблизно мільйону сонячних мас.

Сама темна поперечина може бути краєм тороїда, що визначає вісь джета високошвидкісної плазми і утримуючого випромінювання аккреціонного диска в парі протилежно спрямованих конусів світла, які, в свою чергу, іонізують газ, який потрапив до них. У той же час друга поперечина може бути або іншим диском, або обертовими газом і пилом, що перетинають джети і іонізовані конуси.

Галактика Вир розташована в сузір'ї Гончі Пси, приблизно в 23 мільйони світлових років від Землі. Вона була відкрита Шарлем Мессьє в 1773 році і вважається однією з найбільш яскравих і видовищних галактик, які можна спостерігати в маленький телескоп.

Фотографію структури у формі «Х» у центрі галактики Вир поширюють раз на кілька років – як доказ існування Бога.

Однак це не єдиний знімок, зроблений космічним телескопом «Хаббл», який став предметом теорій змов. Так, у 2016 році в мережі з'явилася фотографія туманності Омега, на якій, як стверджували конспірологи, нібито були відображені «ворота раю». Але портал Snopes підтвердив, що зображення було попередньо відредаговано.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *