Раміна Есхакзай розповіла, чому розлучилася з Віталієм Козловським

Віталій Козловський дуже довго перебував у статусі холостяка. Після його зустрічі з Раміною багато шанувальників з нетерпінням чекали, що співак одружиться. Закохані демонстрували ідилію у відносинах, але незабаром раптово розлучилися. Що ж стало причиною?

Ще пару років тому зірка проєкту «Холостяк» Раміна Есхакзай і український співак Віталій Козловський вважалися однією з найкрасивіших пар українського шоу-бізнесу. Шанувальники з захопленням реагували на спільні виходи знаменитостей у світ і розчулювалися з їх фотографій в Instagram. Більш того, закохані готувалися до весілля, але до РАГСу справа так і не дійшла, інформує Ukr.Media.

Так, у вересні 2017 року Раміна і Віталій оголосили про розставання. Довгий час вони не коментували свій розрив, а пізніше на всі запитання репортерів дівчина відповідала, що була не готова до сімейного життя. Тепер же колишня наречена вирішила назвати справжню причину розлучення зі співаком.

Виявляється, Козловський під час відносин з Раміною крутив роман з ще однією дамою. За словами дівчини, він зустрічався зі своїм директором Юлією Бакуменко, з якою, до речі, йому нерідко приписують зв'язок.

"Дійсно, понад рік тому я припинила стосунки з Віталієм Козловським з причини того, що перед весіллям він мені сказав, що у нього стосунки з його директором і він закрутив роман їй на зло, коли вони посварилися", — розповіла Есхакзай в недавньому інтерв'ю.

Мало того, що Козловський зав'язав стосунки з Раміною на зло іншій пані, так він хотів ще й продовжити роман, адже скоро весілля і преса добре реагує на пару.

"І він вирішив не припиняти роман, тому що ми добре виглядаємо, преса позитивно реагує, тим більше, вже скоро весілля. Загалом, він вирішив озвучити мені таку інформацію, після чого, звичайно ж, я йому сказала, соррі, але втрьох ми зустрічатися не можемо. І ми розійшлися", — повідомила Раміна.

А ось, чи зустрічається Віталій Козловський зі своїм директором сьогодні, Раміна не знає, але бажає екс-нареченому щастя в особистому житті.

"Я не знаю. Але сподіваюся, що у нього все добре в особистому житті і стосунки з директором у них тривають, чому ні? Раз так довго вони разом були і навіть паралельно, має ж це до чогось привести і, може бути, до чогось хорошого", — сказала Есхакзай.

Мабуть, не кожна дівчина змогла б оговтатися від такого роману. Однак Есхакзай зуміла пережити скандальне розлучення. Сьогодні знаменитість активно розвивається в якості ведучої власного YouTube-шоу «Ходять чутки» і знаходиться в щасливих відносинах з адвокатом на ім'я Женя.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *