Чому принц Вільям і Кейт Міддлтон вирішили не робити офіційні портрети з нагоди початку нового навчального року

За останній рік Кейт Міддлтон і принц Вільям проводили «перший раз у перший клас» відразу двох – Джорджа і Шарлотту, інформує Ukr.Media.

Хлопчик вперше прийшов до школи тільки в супроводі батька, оскільки матір, яка страждає сильним нездужанням на ранніх термінах вагітності, не змогла бути присутньою на такій важливій події. Шанувальники британської королівської сім'ї були впевнені, що цього разу вона не пропустить такий день у житті сина.

Нагадаємо, Джордж відвідує престижний навчальний заклад Thomas's Battersea. Протягом першого року навчання діти в класі маленького принца займалися французькою мовою, музикою, балетом, вчилися працювати на комп'ютері, брали участь у драматичних виставах.

У цьому році на малюків чекає більш насичена програма. У ній повинні бути включені історія, географія, англійська, математика, також у них буде більше домашніх завдань. Thomas's Battersea – це школа змішаного типу, де можуть навчатися і хлопчики, і дівчатка. Тобто не виключено, що через пару років до братика приєднається і Шарлотта, яка в лютому 2018-го пішла в підготовчий навчальний заклад Willcocks Nursery School.

Деякий час громадськість була в подиві, чому батьки обрали різні школи для дітей. Пояснення було простим. Кейт і Вільям порахували, що саме в Willcocks створені всі умови для того, щоб дівчинка могла швидше адаптуватися і почати проявляти себе. Крім того, вони керувалися характером обох і вибирали колектив і програми, які були б комфортними для кожного з дітей.

Однак повернемося до нашої теми: чому вони вирішили не робити офіційні портрети з нагоди початку нового навчального року? Оскільки Джордж і Шарлотта і так багато часу проводять під прицілом фотоапаратів, батьки намагаються зробити їх школи своєрідними «приватними» зонами, щоб вони не відчували ніяковості від присутності великої кількості малознайомих людей.

Коли дитина зростає в настільки популярній сім'ї, вона швидко звикає до уваги громадськості, але це може негативно позначитися на її сприйнятті. Як не хотілося б побачити офіційні портрети Джорджа і Шарлотти, нам здається, що герцоги Кембриджські прийняли вірне рішення, а як вважаєте ви?

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *