За 6 км від Сваляви стався землетрус, це другий за останні три з половиною місяці в Закарпатській області

31 липня приблизно о 14.26 за 6 км на захід від Сваляви Закарпатської області на глибині 6 км зареєстровано землетрус магнітудою 2,1 за шкалою Ріхтера. Про це у Facebook проінформував Головний центр спеціального контролю.

“За класифікацією землетрусів відноситься до ледве відчутних. Коливання відчуваються тільки окремими людьми, які знаходяться у спокійному стані всередині приміщення, особливо на верхніх поверхах. Даний землетрус не несе загрози для населення й об’єктів критичної інфраструктури України”, – ідеться в повідомленні.

Зазначають, що останній землетрус у Закарпатській області було зареєстровано 14 квітня магнітудою 3,4 за шкалою Ріхтера.

https://www.facebook.com/gcsk.mcsm/posts/pfbid02EqtW78xm8x8NwbUXFZvJTrtk5tcTZRQcvunEDQELNTJNKp39UbcioLVpUAX2rAZ3l

Контекст:

Як повідомляє “ВВС News Україна”, в Україні рідко фіксують землетруси, які могли б помітити люди.

Поштовхи на півдні Тернопільської, Хмельницької, Вінницької й у східній частині Одеської областей пов’язують із так званою зоною Вранча. Це сейсмічно активний регіон у Румунії – на стику Південних (румунських) і Східних (українських) Карпат, у повіті Вранча.

Частіше і з більшою силою землетруси в Україні відбуваються в Закарпатті й у Криму, де епіцентр поштовхів зазвичай фіксують у Чорному морі. Також виділяють Південно-Азовську сейсмоактивну зону, куди входять, зокрема, райони Донецької й Запорізької областей.

Наприкінці лютого землетрус магнітудою 3,3 за шкалою Ріхтера на глибині 2 км стався у Закарпатській області. У квітні землетрус магнітудою 2,5 за шкалою Ріхтера зафіксували в Івано-Франківській області, 23 липня – за 20 км від Полтави.

Джерело: gordonua.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *