Експерти з’ясували, який колір очей найбільше подобається чоловікам і жінкам

Який колір очей притягує протилежну стать і змушує закохуватися знову і знову? Зараз усе розповімо, інформує Ukr.Media.

Один із британських онлайн-магазинів контактних лінз провів цікаве наукове дослідження: експерти назвали найпривабливіший колір очей.

Більшості з нас добре знайомий вираз "очі — дзеркало душі". Скласти перше враження при першій зустрічі та зрозуміти, який настрій у людини допомагають саме очі. А їх колір відіграє важливу роль у тому, наскільки привабливим вважає вас оточення.

У своєму дослідженні фахівці використовували знімки чоловіків та жінок, а потім змінювали колір очей моделей за допомогою спеціальних комп'ютерних програм.

Підсумкові кадри дослідники розміщували у трьох додатках для знайомств. І спробували зрозуміти, які очі найчастіше привертають увагу користувачів.

Щасливчиками виявились чоловіки з блакитними очима. Цей колір найчастіше приваблював протилежну стать. Карий — на другому місці, а зелений — на третьому. Потім слідують горіховий та чорні кольори.

Цікаво, але найчарівнішими очима у жінок, на думку потенційних шанувальників, стали карі очі. Друге місце чоловіки віддали неприродному фіолетовому відтінку. Потім були чорні, блакитні, бурштинові й зелені очі.

За даними World Atlas, карий — найпоширеніший колір очей у світі. А ось найрідкіснішим вважається зелений.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *