Для прибирання у ванній кімнаті беріть з собою пергамент: ось яке диво творить папір для випічки

У TikTok став популярним лайфхак для видалення кальцієвого нальоту з кранів. Для цього потрібен звичайний пергаментний папір. Секрет способу розкрив користувач TikTok Сінді Раз, інформує Ukr.Media.

У TikTok є багато трендів, присвячених порадам з прибирання з використанням простих і недорогих предметів або засобів, які є в кожному домі. Хештег #cleantok набрав понад 72 млрд переглядів. Виявляється, папір для випічки корисний не тільки в приготуванні страв. З його допомогою можна очистити крани від кальцієвого нальоту, який утворюється через жорстку воду.

Користувач TikTok Сідні Раз показав, як за допомогою паперу для випічки можна видалити наліт із кранів. Відео набрало понад 1,3 млн переглядів.

У соцмережі Сідні дізнався, що папір для випічки можна використовувати для протирання дверей душа, холодильників і мікрохвильовок. Він вирішив застосувати цей спосіб і для кранів, і це спрацювало ще краще. Плями від жорсткої води спричинені накопиченням мінералів на кранах з нержавіючої сталі та інших приладах. Зазвичай для видалення нальоту рекомендують користуватися спеціальними засобами.

Сідні просто зім'яв шматок паперу для випічки і почав терти ним кран. Папір видалив наліт, який був на ньому кілька місяців. Він переконався, що якщо сильніше натискати, то кран почне блищати.

"Я був вражений, наскільки чистим став кран, без будь-яких розводів", — зазначив тіктокер.

Пергаментним папером вдалося видалити всі плями від жорсткої води. Результат приголомшив: у крані Сідні побачив своє відображення. Тепер багато хто, хто випробував лайфхак, переходить на пергаментний папір замість засобів для чищення.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *